top of page
Kūrybinės dirbtuvės gyvai, video įrašai   ir informaciniai gidai, PDF, skirti tėvams, pedagogams ir kitiems specialistams, kuriems norisi passisemti naujų kūrybiškų idėjų, žinių ir praktikos ugdant vaikus.  

"Auginant, lavinant bei mokant  vaikus (nuo gimimo iki...) dažnai suaugusiems tenka mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis." - Eva Obaji

Apie mane

Esu Eva Gintarė, dviejų daugiakalbių ir mišrių vaikų 5m. Nojaus ir 2,5m. Amandos mama. Nuo pat  savo vaikų kūdikystės kuriu įvairias lavinamąsias veiklas, mokau muzikos, kalbų, savarankiškumo ir įvairių kitų svarbių dalykų, kurie jiems gali praversti gyvenime. Įkvėpta sūnaus gimimo sukūriau tinkliaraštį Zuikių Dainos, kurį vėliau pervadinau Creative Learning Studio (Liet. Kūrybiško mokymosi studija). Augant tinkliaraščiui pastebėjau, kad daugeliui tėvų ir pedagogų pritrūksta idėjų, kaip kūryškai sudominti vaiką įvairiomis edukacinėmis veiklomis, mokymosi procesu ir, deja, vis daugiau šeimų renkasi ekranus vietoj knygų skaitymo. 

Taigi taip atsirado praktiniai seminarai ir mokymai tėvams ir pedagogams, kuriuose dalinuosi savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi Suomijoje, kur įkūriau savo verslą edukacijos srityje, baigiau baigiau Magistro studijas "Education and Globalisation" Oulu universitete ir sdudijavau pedagoginiame kurse "Professional Teacher Education" Oulu kolegijoje. Lietuvoje baigiau meno ir muzikos mokyklą, mokiausi muzikos, scenos meno ir kūrybos privačiai pas vieną geriausių mokytojų Klaipėdoje. Baigusi mokyklą išvykau į Vilnių, kur baigiau  "Kultūrinių veiklų vadybą" (bakalauro laipsnio studijas, Viko) ir Individualiosios psichologijos bazinį kursą (Individualios Psichologijos Institute).

Mano vizija - skatinti visus tėvus ir mokytojus kūrybiškai lavinti vaikus, skaityti, domėtis, klausinėti, analizuoti, mąstyti, drasinti ir motyvuoti mėgautis ne tik rezultatu, bet ir pačiu mokymosi procesu. Mes visi gimstame labai kūrybiški, tik ilgainiui mūsų kūrybiškumą atima aplinkiniai, ekranai ir mokykla. Nereikia skirstyti kartų į y,x,z ar dar kitas. Reiktų mėgautis čia ir dabar smagiai leidžiant laiką ir mokantis kartu. Vaikų ir mūsų laimei visai nedaug tereikia, o pokyčiai prasideda nuo mūsų pačių.

Tad atraskite pas save kūrybiškumo gyslelę, pasisemkite idėjų ir pozityvumo, nes mokyti gali būti išties labai smagu! 
bottom of page